Prodaje se nesto zanimljivo

Re: Prodaje se nesto zanimljivo

Postby macakkg » Mon Oct 16, 2017 8:40 am

vlash86 wrote:Video sam i drago mi da ih je neko uzeo, ja vec imam 2 kompleta pa mi ovaj i nije bio bas potreban. Da li znas samo da ce ti trebati nastavak na bloku motora za sat pritiska ulja ?

Nisam znao to , koliko moze to da kosta?
macakkg

Postby vlash86 » Mon Oct 16, 2017 11:23 am

Oko 500-700 dinara koliko se secam. Tebi treba ova budza sa desne strane sa slike i duzi davac sto je pored nje a to ti sve odgovara sa ladinih vozila. Ja sam kupio to na bubanj potoku kod rusa

https://www.kupindo.com/Prateca-oprema/ ... tisak-NOVO

A mozes da vidis i razlog sto sam okacio da neko to uzme za ove pare, pogledaj cenu na kupindu ( doduse lik je preterao sa cenom ali ... ). To postaje sve redje i redje naci
vlash86

Postby macakkg » Mon Oct 16, 2017 5:42 pm

Vazi , polako , treba mi zato sto planiram da jedan poklonim ocu za rodjendan , a drugi komplet cu naci za sebe za auto , posto nam je poridicno zastava oduvek :p
Da ne znate koliko bi kostal tabla od special ? Hvala jos jednom
macakkg

Postby vlash86 » Tue Oct 17, 2017 8:53 pm

Do pre par godina se kretala cena od 50e samo za tablu do 70e komplet tabla sa takvim saticima sto si uzeo, ali je tabla postala retka da nisam siguran koliko moze da kosta i ako je nadjes
vlash86

Postby Dare » Sat Oct 21, 2017 6:34 pm

vlash86 wrote:Oko 500-700 dinara koliko se secam. Tebi treba ova budza sa desne strane sa slike i duzi davac sto je pored nje a to ti sve odgovara sa ladinih vozila. Ja sam kupio to na bubanj potoku kod rusa

https://www.kupindo.com/Prateca-oprema/ ... tisak-NOVO

A mozes da vidis i razlog sto sam okacio da neko to uzme za ove pare, pogledaj cenu na kupindu ( doduse lik je preterao sa cenom ali ... ). To postaje sve redje i redje naci

Vrlo slični "satovi" se nalaze u svakoj Ladi Nivi 1.6 (to je ona stara) . Verujem da mogu da se kupe za neke sitne pare.
Dare

Location: Svrljig, Srbija. Automobili: Zastava Koral IN 1,1 2007; Lada Niva 4x4 1,7 2002

Previous

Return to Oglasi / Classifieds